+420 605 700 561

O nás

Sedum Top Solution s.r.o. z blízka

Firma

Jsme relativně malá firma s velkým dosahem. Do oboru jsme v zahraničí začali nahlížet po roce 2013, postupně jsme se propracovali až ke schopnosti vypěstovat prvotřídní produkt v místních podmínkách vlastním, unikátním způsobem. V roce 2016 jsme na Mělnicku založili první školku na 2 hektarech, dnes pěstujeme rozchodníkové rohože na 20 hektarech v Obříství na Mělnicku a v Hradci Králové a dodáváme po celé Evropě (více viz. Realizace).

Jádrem společnosti Sedum Top Solution jsou tři společníci, Hana,  Roman a Antonín, kteří se rozhodli své schopnosti zocelené v korporátním světě zúročit ve vlastním projektu, který bude mít hmatatelný přesah. Spojuje nás nejen dlouholeté přátelství, ale také podobný náhled na podnikání a opravdový zájem o životní prostředí. Společně s desítkami spolupracovníků tvrdě pracujeme na tom, aby zákazník včas obdržel produkt, se kterým bude spokojen.

Díky tomu, že jsme se nestali velkou odosobněnou společností, umíme flexibilně a lidsky řešit i složité situace spojené se specifickou rostlinnou výrobou i její logistikou. Dokážeme obsloužit velké zahraniční projekty vyšší 10 000 (pásy kolejové dopravy, střechy obchodních center…), ale nikdy neodmítneme koncového zákazníka, který řeší vlastní střechu. Jsme přesvědčeni, že každý metr zelené střechy se počítá.

Předpěstované rozchodníkové rohože z naší školky díky vlastním prověřeným pěstebním postupům (viz Pěstební areály) prosperují jak v jižních krajinách, tak na severu Evropy. Druhová rozmanitost zaručuje, že náš koberec je krásný, zajímavý, odolný a kvete různými barvami v různé roční doby, čehož není možné dosáhnout, je-li kladen důraz pouze na velký objem produkce. My považujeme za důležitou nejen ekologickou, ale i estetickou stránku věci.

Kdo je kdo

Hana Kocmanová

je zakladatelkou a srdcem společnosti Sedum Top Solution. Na starosti má obchod a logistiku, je spolehlivým partnerem zákazníkům i externím partnerům. Angažuje se také obecněji na poli propagace zelené infrastruktury a extenzivní střechy prezentuje v rámci konferencí, webinářů a školení.

Vášeň pro ekologická stavební řešení v sobě nalezla při angažmá v belgické instalační společnosti. Za svou kariéru ale prošla různé typy organizací, od rodinných až po velké korporátní. Pracovala jako obchodní ředitelka velké vývojářské společnosti, Business developer zastoupení výrobce kabelových tranzitů i Client Manager v reklamní společnosti.

Když zrovna není za počítačem, na telefonu se zákazníkem nebo po pěstebních areálech, věnuje se své rodině a její vášní se stal běh po lesích na Vysočině, odkud pochází a kde žije s rodinou.

Roman Dunda

je spoluzakladatelem a důležitou mozkovou kapacitou týmu. Stará se o finance, plánování a rozvoj společnosti v dlouhodobém horizontu. Využívá tak své zkušenosti s vlastním podnikáním v různých oborech (import, velkoobchod, nemovitosti, reklama), kterými v průběhu let prošel.

Ve volném čase je sportovec tělem i duší. Hraje házenou, hokej, badminton, jezdí na lyžích a je předsedou Českého týmu transplantovaných sportovců. Žije aktivní rodinný život, rád cestuje a zakořenil v oblasti Hradce Králové.

Antonín Vejmelka

je jedním ze zakládajících partnerů. V současné době věnuje většinu svého času další firmě, kterou řídí, a ve společnosti Sedum Top je už spíše jen tichým společníkem. Sleduje trendy a je podporou Haně, kdykoli ho potřebuje.

$

Buďme v kontaktu.

Rychlý vzkaz

Napište nám svůj požadavek, ozveme se vám zpět:

Přímý kontakt na obchodníka:

Hana Kocmanová

+420 605 700 561

info@sedumtop.cz